Hoşgeldiniz  

Antalya’da Sirk Var

Editor-1 | 21 Şubat 2014 | Antalya Haberleri, Eğitim, Genel, Kültür-Sanat, Magazin, Turizm

Daha önce de Antalya da ziyaretçileriyle buluşan  Atlas Sirki, yoğun istek üzerine 9 Mart tarihine kadar gösterilerine devam edecek. Trapezcileri, akrobatları, cambazları ve sihirbazlarıyla çocukları büyüleyen sirk, ailelere de çocuklarıyla keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.
antalya_sirk_hurakdenizTürkiye’nin ilk uluslararası sirki olma özelliğini taşıyan Atlas Sirki,  gördükleri talep sebebiyle  Antalya Kipa AVM’nin açık otopark alanında gerçekleştirdiği gösterilerini 9 Mart tarihine kadar uzatacağını açıkladı.

Isıtmalı sirk çadırında yoğun bir katılımla gerçekleştirilen heyecanlı gösteriler, özellikle çocukların büyük ilgisini çekiyor. Uçan trapezcilerin, ip cambazlarının, palyaçoların ve sevimli hayvanların gösterileri, büyüklerin de çocuklarıyla birlikte keyifli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Kipa ve Kepez Belediyesi’nin işbirliğiyle Antalya’ya gelen Atlas Sirki, gösterilerini Cumartesi ve Pazar günleri 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde, hafta içiyse 19.00’da sergiliyor.

1611 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2012 Hür Akdeniz Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle